debug 0507 header2
AUTO.RIA
Відбувся 7й етап Кубка міст України по Хоббі картингу Назад

Відбувся 7й етап Кубка міст України по Хоббі картингу

09 жовтня, за традиційної підтримки AUTO.RIA, в місті Херсон відбувся 7й етап Кубка міст України, який зібрав на цей раз 26 пілотів з Чернігова, Херсону, Черкас та Вінниці!

З першого погляду не так багато(в порівнянні з іншими етапами), але підготовка та якість пілотажу їх була настільки високою, що від кваліфікіції до самого фіналу всі 26 гонщиків вміщались в 1 сек по часу кола, а перші десять з них взагалі в 0,3 сек. Тож гонка була дуже щільною та непередбаченою.

• 3 місце: Гарбуз (Херсон)

В командному заліку перше місце прогнозовано здобула команда із Херсону. Другу сходинку виборола команда «KK Cherkassy». Третє місце посіла команда пілотів із Чернігова.

Організатори дякують партнерам чемпіонату за підтримку та надані подарунки переможцям, а саме:

Компанія AUTO.RIA,

Магазин автозапчастин Inter Cars - Чернігівська Філія,
Центр парашутного спорту – SkyDive Academy,

Краще таксі в місті RED TAXI 5577 - Чернигов,

Фотозвіт  тут

Регламент Чемпіонату тут.

Нагадаємо - долучитися да наших рядів має можливість кожен бажаючий, тож приєднуйтесь до нас на наступному етапу в Києві, який пройде 30го жовтня в картинг клубі «Sky Mall Karting»!

Відносно всіх питань стосовно чемпіонату і взагалі картингу звертайтеся за телефоном  (063) 994-99-69, Петренко Олександр, www.kartodrom.com.ua