debug 0507 header1
debug 0507 header2
AUTO.RIA
Олександр Бондарев здобуває подіум і стає лідером WSK Super Master Series Назад

Олександр Бондарев здобуває подіум і стає лідером WSK Super Master Series На правах рекламы

Це були три насичені дні боротьби на треку South Garda Karting!

І поки в України лише готуються до нового картинг сезону 2022, який щорічно відбувається при підтримці AUTO.RIA, у Лонато завершився другий етап WSK Super Master Series — найпрестижнішої серії перегонів Світової Картингової Серії, де юний українець здобув перемогу!

Олександр був налаштований тільки на перемогу. Сьогодні він тримався у лідерах та займав pole position! Хоча у Префіналі пілот фінішує другим, за кількістю очок він здобуває Р1 для старту у Фіналі. У Фіналі Олександр впевнено розпочинає боротьбу, спокійно рухається першим, але за декілька кіл до фінішу його наздоганяє суперник, гонщик втрачає позицію та завершує перегони другим.

Українець здобуває перший подіум у цьому сезоні та виходить на перше місце у WSK Super Master Series!

Попереду ще більше наполегливої роботи, команда аналізує помилки та готується до наступних двох етапів перегонів.